13-02-2015 - Bij de nieuwbouw van het sportcomplex De Meent in Alkmaar is het hoogste punt bereikt.
Het door Venhoeven CS ontworpen sportcomplex moet de sportieve parel aan de Westrand worden en biedt straks plaats aan tal van gebruikers. “De Meent wordt een verbindende locatie aan de Westrand van Alkmaar. Het wordt een kroon op Alkmaar Sportstad en een magneet voor sporters uit de wijde omtrek”, aldus Peter de Baat, wethouder sport Alkmaar.
Het moment werd door De Baat aangegrepen om het nieuws te melden dat het Rijk een subsidie verstrekt. "Daarmee gaan we 1.200 zonnepanelen plaatsen die elektriciteit opwekken", aldus De Baat. "Daarmee verkleinen we de ecologische voetafdruk van een voorziening waar heel veel mensen heel veel plezier aan gaan beleven."
Het innovatieve, moderne en duurzame gebouw biedt vele sportfaciliteiten en is daarnaast geschikt voor top- en breedtesportevenementen, concerten en beurzen.
Het complex biedt ruimte aan horeca, diverse bedrijfsruimtes en vergaderfaciliteiten die men kan huren . Een sportmedisch adviesbureau en praktijken voor onder meer sportpsychologie en fysiotherapie gaan bezoekers helpen gezonder en sportiever te leven.
© Architectuur.ORG - 1999 - 2025 | info@architectuur.org | RSS-feed | Twitter | LinkedIn | Facebook