> > Opening Living Tomorrow in Amsterdam

Opening Living Tomorrow in Amsterdam

Zoom in op afbeelding
Naar grootformaat afbeelding
Zoom in op afbeelding
Naar grootformaat afbeelding
Zoom in op afbeelding
Naar grootformaat afbeelding

10-12-2003 - Morgen wordt Living Tomorrow geopend in Amsterdam. Het ontwerp voor het Living Tomorrow paviljoen in Amsterdam Zuidoost is een samenwerking tussen de Belgische organisatie Living Tomorrow en architectenbureau UN Studio van Ben van Berkel en Caroline Bos.

Vlnr: Axonometrie, foto en route-schema's. Afbeeldingen door UN Studio.

Living Tomorrow is een combinatie van laboratorium, gallerie en auditorium. Het is een tuidelijke accommodation waar verschillende bedrijven hun inovatieve technieken kunnen demonstreren en onderzoeken voor toekomstig gebruik.

Het gebouw zal voor slechts vijf jaar blijven staan in Amsterdam Zuidoost, waar het opvalt door zijn kleine afmetingen. Op de begane grond zijn de entree, auditorium, evenementenhal, kantoren en keuken gesitueerd. Op de vier verdiepingen erboven zijn expostieruimten, een klein restaurant en andere ondersteunende faciliteiten. De vloeiende curve van de gevel is afgeleid van het concept dat het verticale en horizontale gedeelte van het gebouw een continue binnenste buiten gekeerde vorm maken.

© Architectuur.ORG - 1999 - 2023 | info@architectuur.org | RSS-feed | Twitter | LinkedIn | Facebook