14-09-2013 - Uit de 48 inzendingen heeft de jury van de Abe Bonnema Architectuurprijs 5 gebouwen genomineerd die kans maken op de prijs.
Genomineerd zijn: Villa Zuidzande van Marie José van Hee, kantoor Sigmax van Paul de Ruiter, het Rijksmuseum van Paul de Ruiter, St. Nicolaaslyceum van DP6 Architectuurstudio en Entree Paleis het Loo door Koen van Velsen. De prijsuitreiking is dit najaar in het Fries Museum te Leeuwarden. De prijs omvat een oorkonde en een geldbedrag van 50.000 euro.
Naast de Abe Bonnema Architectuurprijs heeft de Stichting ook de Abe Bonnema Aanmoedigingsprijs voor Jonge Architecten ingesteld. Deze aanmoedigingsprijs staat los van de Abe Bonnema Architectuurprijs en wordt voor het eerst in 2014 uitgereikt.
© Architectuur.ORG - 1999 - 2023 | info@architectuur.org | RSS-feed | Twitter | LinkedIn | Facebook