26-10-2010 - Atelier PRO heeft de opdracht gekregen om een gebouw voor twee Montessorischolen in Den Haag te ontwerpen. Het Haagse architectenbureau verkreeg middels een visiepresentatie de opdracht van de Gemeente Den Haag.
De Christelijke en de Openbare Montessorischool krijgen een nieuw gebouw tussen de Abeelstraat en Cederstraat in de Haagse wijk Valkenbos. De scholen, die nu ook naast elkaar liggen, zullen een nieuw gebouw krijgen waarin een veel verdergaande samenwerking mogelijk moet zijn. Het programma omvat verder een kinderdagverblijf en buitenschoolse opvang. Dorte Kristensen en Pascale Leistra zullen het gebouw ontwerpen.
Atelier PRO heeft veel ervaring met het ontwerpen van scholen. Ze ontwierpen eerder onder meer de Vensterschool in Groningen (1996-1999), de Brede school De Brink in Vathorst, Amersfoort (1999-2003) en de Daltonschool Columbus te Heerhugowaard (2003-2007).
© Architectuur.ORG - 1999 - 2023 | info@architectuur.org | RSS-feed | Twitter | LinkedIn | Facebook